| O firmie | Kontakt | Mapka dojazdowa |
Produkcja własna
Piaskarka mobilna konserwatorska MINIPEN MOBIL ZPR/ZPR-DP/ZPR-MD
Piaskarka mikro konserwatorska podwójna SANDBLAST JUNIOR PP1
Piaskarka mobilna konser. MINIPEN MOBIL ZPR-ITS/ZPR-ITS-DP/...MD
Przystawka piórowa MINIPEN MOBIL PP
Piaskarka SANDBLAST RL7FV/RL7FV-10MD
Piaskarka piórowa MIKROBLAST DUO/UNO, DUO-ITS/UNO-ITS
Piaskarka ECOBLAST KOMBI 1 / KOMBI 2
Dysze widiowe stacjonarne i piórkowe do piaskarek
Komora do obróbki MICRO UNIVERSAL BOX-1/2/3/4
Elektropolerka ELPOL ST-1 / ST-2
Odstojnik - osadnik do gipsu

Cennik:
Cennik urządzeń produkcji własnej w formacie Microsoft Excel


Firma Prodento-Optimed powstała w 1993r w Warszawie. Działalność swoją na polskim rynku rozpoczęliśmy od produkcji urządzeń protetycznych dla techników dentystycznych, głównie piaskarek, których była i jest producentem N°1 w Polsce do chwili obecnej. Jednocześnie obok produkcji własnej zaopatrywaliśmy kompleksowo pracownie protetyczne i gabinety dentystyczne w cały niezbędny sprzęt oraz zajmowaliśmy się projektowaniem pracowni protetycznych od strony urbanistycznej. Niezależnie zajmowaliśmy się także doradztwem i sprzedażą z dziedziny pneumatyki ciśnieniowej (kompresory bezolejowe i osprzęt).
W 1995r ofertę handlową rozszerzyliśmy o pełną gamę materiałów i narzędzi dla ortodontów, techników dentystycznych i stomatologów, dysponując całym asortymentem urządzeń i materiałów wszystkich znanych firm polskich i zagranicznych istniejących na polskim rynku.
W marcu 2002r firma nasza w wyniku zmian strukturalno-kadrowych stała się typową firmą rodzinną opartą na spółce cywilnej dwóch właścicieli: Ryszarda Nowickiego i Marii Nowickiej.

Jako producent N°1 piaskarek w Polsce, dzięki szerokiej gamie wytwarzanych przez nas modeli, posiadamy oprócz licznych odbiorców z branży techniki dentystycznej, także odbiorców w dziedzinie konserwacji i renowacji zabytków, archeologii i geologii, w branży jubilerskiej, grawerskiej, fajczarskiej, metaloplastycznej, kamieniarskiej, meblarskiej, szklarskiej i ceramicznej.

W maju 2022 roku firma Prodento Optimed s.c. jako spółka zakończyła swoja działalność i obecnie od czerwca b.r. swoją działalność wznowiła już jako firma jednoosobowa pod nazwą Ryszard Nowicki PRODENTO-OPTIMED, kontynuując swoją dotychczasową działalność, ale tylko jako producent piaskarek, w szczególności piaskarek mobilnych i ich serwisowaniem oraz jako dystrybutor cichych kompresorów bezolejowych f-my Magnum.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do współpracy po zapoznaniu się z ofertą na naszych stronach internetowych i życzymy udanych, owocnych zakupów.
Sprzęt konserwatorsko-renowacyjny, archeologiczny i protetyczny
Elektropolerki
Wyciągi i pochłaniacze
SPRZĘT POZOSTAŁY
KOMPRESORY BEZOLEJOWE ciche i b.ciche (wygłuszone)
KOMPRESORY PRÓŻNIOWE (pompy próżniowe)

© Prodento-Optimed