| O firmie | Kontakt | Mapka dojazdowa |
Produkcja własna
Piaskarka SANDBLAST RL7FV/RL5E/RL7FV-10MD
Piaskarka piórowa MIKROBLAST DUO/UNO, DUO-ITS/UNO-ITS
Piaskarka ECOBLAST KOMBI 1 / KOMBI 2
Piaskarka mini SANDBLAST JUNIOR / JUNIOR PP1
Przystawka piórowa MINIPEN MOBIL PP
Piaskarka mobilna konserwatorska MINIPEN MOBIL ZPR /ZPR-DP
Piaskarka techniczna MAXIBLAST 200 ZS/ZW/ZWPP
Dysze widiowe stacjonarne i piórkowe do piaskarek
Komora do obróbki MICRO UNIVERSAL BOX-1/2/3/4/5
Osłony do polerek
Osadnik - odstojnik do gipsu
Pojemniki próżniowe ręczne i mechaniczne
Szatkownik ręczny do rozdrabniania agaru

Cennik:
Cennik urządzeń produkcji własnej w formacie Microsoft ExcelFirma Prodento-Optimed powstała w 1993r w Warszawie. Działalność swoją na polskim rynku rozpoczęliśmy od produkcji urządzeń protetycznych dla techników dentystycznych, głównie piaskarek, których była i jest producentem N°1 w Polsce do chwili obecnej. Jednocześnie obok produkcji własnej zaopatrujemy kompleksowo pracownie protetyczne i gabinety dentystyczne w cały niezbędny sprzęt oraz zajmujemy się projektowaniem pracowni protetycznych od strony urbanistycznej. Niezależnie zajmujemy się także doradztwem i sprzedażą z dziedziny pneumatyki ciśnieniowej (kompresory bezolejowe i osprzęt).

Jako producent N°1 piaskarek w Polsce, dzięki szerokiej gamie wytwarzanych przez nas modeli, posiadamy licznych odbiorców także w dziedzinie konserwacji i renowacji zabytków, archeologii i geologii, w branży jubilerskiej, grawerskiej, fajczarskiej, metaloplastycznej, kamieniarskiej, szklarskiej i ceramicznej.

W 1995r ofertę handlową rozszerzyliśmy o pełną gamę materiałów i narzędzi dla ortodontów, techników dentystycznych i stomatologów, w tej chwili dysponując całym asortymentem urządzeń i materiałów wszystkich znanych firm polskich i zagranicznych istniejących na polskim rynku.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom swoich klientów, sklep firmowy mamy czynny przez 6 dni w tygodniu, realizujemy zamówienia z całej Polski poprzez sprzedaż wysyłkową, detaliczną i hurtową, dowozimy także towary bezpośrednio do odbiorcy własnym transportem, a miły personel posiadający niezbędną wiedzę zawsze służy radą i pomocą swoim klientom.

W marcu 2002r firma nasza w wyniku zmian strukturalno-kadrowych stała się typową firmą rodzinną opartą na spółce cywilnej dwóch właścicieli: Ryszarda Nowickiego i Marii Nowickiej.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do współpracy po zapoznaniu się z ofertą na naszych stronach internetowych i życzymy udanych, owocnych zakupów.
Sprzęt protetyczny
Elektropolerki
Formierze ciśnieniowe
Frezarki
Mikrosilniki
Mieszadła próżniowe
Obcinarki
Piaskarki
Polerko-szlifierki
Polimeryzatory
Prasy hydrauliczne i ręczne
Piece do wygrzewania pierścieni
Piece do porcelany
Piece indukcyjne do topienia
Pinarki
Wibratory
Wirówki elektryczne
Wyciągi i pochłaniacze
Wyparzarki
Wytwornice pary
SPRZĘT POZOSTAŁY
KOMPRESORY BEZOLEJOWE
KOMPRESORY PRÓŻNIOWE

© Prodento-Optimed